تراکت | چاپ انواع تراکت | چاپخانه تکسیز

ارائه خدمات چاپ انواع تراکت با طرح های دلخواه شما جنس تحریر و گلاسه در گرماژ های بسیار متنوع کیفیت چاپ عالی و تضمینی ، طراحی اختصاصی شغل و بیزینس شما توسط طراحان حرفه ای و مجرب

 

اگر شما هم صاحب کسب و کار هستید و نمی خواهید تلاش های تبلیغاتی تان با عمر کوتاه مواجه شوند ، به پیشنهاد ما فکر کنید . چیزی که شما احتیاج دارید بررسی نمونه های درخشان ومطالعه نکات طراحی و چاپ تراکت است که حتما کمک زیادی در این راه به شما خواهد کرد.به یاد داشته باشید که استفاده از تبلیغات مداوم و هدفمند تاثیر زیادی در جذب مشتری خواهد داشت.اگربه دنبال جذب مشتری هستید قطعا چاپ یک فلایر یا تراکت شیک و متفاوت اولین قدم خواهد بود. در این مقاله قصد داریم نکاتی را بیان کنیم که بسیار کاربردی است و از آنچه فکرش را بکنید خلاقانه تر است . با ما همراه باشید.
هدف اصلی فلایر ها (Flyer )جلب توجه مخاطبین است و در قدم دوم معرفی خدمات. پس شما باید فلایری(تراکت) برای هر دو هدف داشته باشید.فلایر شما باید به اندازه کافی جذاب باشد و اطلاعات نوشته شده بر روی آن باید واضح و دقیق باشد تا مخاطبان را ترغیب به همراهی شما کند.

در بروشور مطالب در یک ستون نوشته می شدند در حالیکه در تراکت می توانید بخش های مختلفی داشته باشید . به عنوان مثال در تراکت زیر طراح از سه بخش متفاوت به همراه یک هدر استفاده کرده است . به این نکته توجه داشته باشید که چگونه اطلاعات زیادی اما به گونه ای مینیمال در یک طرح قرار داده شده است.

در طراحی تراکت نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • متن مورد نظر خود را تهیه کنید و سعی کنید فقط اطلاعات ضروری را لحاظ کنید زیرا مخاطب باید در عرض چند ثانیه متوجه منظور شما شود. 
  • رعایت اصول رنگ ها : رنگ های روشن و برجسته به تراکت جذابیت می دهد . به عنوان مثال تراکت زیر با استفاده از رنگ های شاد و روشن در تبلیغات مواد غذایی استفاده کرده است.