با این که باروکس  در تمامی نقاط کشور  در خدمت شما هست.

اما در صورتی که تمایل داشتید تا به سایر باربری ها نیز، دسترسی داشته باشید شماره باربری های آن شهر را می توانید از ادامه این مطلب ابه دست آورید.

شماره تماس باربری تهران 

چگونه لیست باربری شهرهای مختلف کشور را پیدا کنیم ؟

راهنمای پیدا کردن لیست باربری شهرهای مختلف کشور

 لیست باربری شهرهای مختلف کشور بارها   توسط کاربرانی که به خدمات حمل و نقل و اسباب کشی نیاز دارند جستجو می شود.

به همین علت تیم تولید محتوای باروکس تصمیم گرفته است با توجه به منابعی که در اینترنت وجود دارد راهنمای پیدا کردن لیست باربری شهرهای مختلف کشور را در این مطلب آماده کند.

ما در مطالب مختلفی لیست باربری شهرهای مختلف کشور را در سایت آورده ایم ،اما پیشنهاد بهتری برای شما داریم . شما می توانید به جای استفاده از لیستهای موجود در اینترنت از این روش استفاده کنید.

راهنمای مرحله به مرحله پیدا کردن لیست باربری شهرهای مختلف کشور

۱- پیدا کردن باربری های ((بین شهری))

برای پیدا کردن لیست باربری شهرهای مختلف کشور این سه مرحله را انجام دهید.

چگونه لیست باربری شهرهای مختلف کشور را پیدا کنیم ؟

مرحله اول : ورود به سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای

برای ورود به سایت راهداری و حمل و نقل جاده ای که زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی است از لینک زیر استفاده کنید.

https://goo.gl/Lt84Yh

پس از وارد شدن این صفحه برای شما نمایش داده میشود که در آن تعدادی از شرکتهای حمل و نقل تهران وجود دارند.

قابل ذکر است تعداد ستون های این لیست بیشتر از آن چیزی است که در مانیتور خودمی بینید. برای دیدن سایر ستون ها با استفاده از کلیدهای جهت دار روی کیبورد، این کلید ( ← ) را بزنید و سایر ستون ها را مانند تصویر زیر را مشاهده کنید.  مثلا آدرس شرکت باربری در انتهای این جدول وجود دارند.

مرحله دوم : تنظیم اطلاعات استان

در این مرحله برای اینکه اطلاعات مربوط به شهر خود را پیدا کنید باید استان خود را فیلتر کنید تا اطلاعات مربوط به استان شما نشان داده شود.

همان طور که در شکال زیر میبینید در قسمتی که با فلش قرمز رنگ مشخص شده است باید کلیک کنید تا لیست استانها باز شود. سپس از بین استانها، تیک مربوط به استان خود را علامت بزنید.

 

چگونه لیست باربری شهرهای مختلف کشور را پیدا کنیم؟

مرحله سوم : تنظیم اطلاعات شهر

پس از انتخاب کردن استان خود، در ستون بعدی  کلیک کنید تا نام  شهرهای استان مدنظرتان نمایان شود. سپس  در کنار نام شهر خود تیک بزنید تا لیست باربری شهرتان برایتان بیاید.

در شکل زیر در قسمت استان، استان اصفهان انتخاب شده است (فیلتر شده است) و در ستون بعدی همان طور که میبینید نام شهرها وجود دارند.

 

چگونه لیست باربری شهرهای مختلف کشور را پیدا کنیم؟

پس از انتخاب شهر اصفهان لیستی مانند تصویر زیر برای شما می آید.

ممکن است در تاریخی که شما این کار را انجام میدهید تعدادی از شرکتها به این لیست اضافه شده باشند و یا تعدادی از شرکتهای باربری اصفهان از این لیست حذف شوند. بنابراین ممکن است محتویات نشان داده شده در جدول شما با این جدول تفاوت داشته باشد.

 

چگونه لیست باربری شهرهای مختلف کشور را پیدا کنیم؟

 

در صورتی که تعداد شرکتهای باربری شهر موردنظرتان بیشتر از ۳۰ مورد باشد باید فلش نشان داده شده در تصویر زیر رابزنید تا  صفحات بعدی بیایند.

چگونه لیست باربری شهرهای مختلف کشور را پیدا کنیم؟

 

به این ترتیب میتوانید لیست باربری شهرهای مختلف کشور را برای باربری های بین شهری بیابید. ابتدا استان و سپس نام شهر موردنظرتان را در جدول موردنظر فیلتر کنید. در این لیست می توانید شرکتهای دارای ماشین های باربری سنگین مانند خاور و تریلی را ببینید.