پاکت سی تی اسکن

جهت ثبت سفارش طراحی پاکت رادیولوژی می توانید با بخش طراحی گرافیک تکسیز ارتباط بگیرید و با ارائه مشخصات و اطلاعات لازم بهترین طرح برای کلینیک را دریافت کنید. طراحی و چاپ پاکت رادیولوژی طی 3 روز کاری در تکسیز انجام می شود.

 

حتما تاکنون پاکت سی تی اسکن را دیده اید که در بیمارستان، کلینیک و مراکز فیزیوتراپی مورد استفاده قرار می گیرند. اصولا طراحی پاکت سی تی اسکن در سایز های:

•    22 در 29 سانتی متر که مخصوص فیلم های 8 در 10 اینچ
•    27 در 31 سانتی متر برای فیلم هایی با 10 در 21 اینچ
•    22.5 در 31 سانتی متر برای پرینت های سایز A4 مناسب است.

که با چاپ تک رنگ ریسو، چاپ افست تک رنگ، دو رنگ و چهار رنگ انجام می شود.
طراحی پاکت تکسیز همچنین برای پاکت سی تی اسکن، سونوگرافی و ام آر آی نیز انجام می شود  که این پاکت ها به عنوان محافظ عکس در مقابل نور آفتاب، ضربه، خمیدگی و تا خوردگی بخوبی عمل می کنند. کاغذ هایی که بعنوان پاکت سی تی اسکن  مورد استفاده قرار می گیرند 70، 80، 100، 120، 140 گرم در انواع سفید و زرد ایرانی، 140 گرم زرد اندونزی هستند.
پاکت عکس ام آر آی و سی تی اسکن با توجه به ابعادی که دارند با مقواهای پشت طوسی یا گلاسه با گرماژ بالا ارائه می شوند. همچنین پاکت های نخودی در قطع عمودی و ابعاد مختلف برای فیلم های سی تی اسکن استفاده می گردد.

پاکت سی تی اسکن

طراحی پاکت سی تی اسکن، MRI و سونوگرافی علاوه بر ابعاد فوق قابل چاپ در ابعاد اختصاصی است که می توانید خروجی را در پاکت های ضد آب، دکمه دار و یا بدون دکمه دریافت کنید. اطلاعاتی که در این زمینه بسیار اهمیت دارد شامل تصاویر با کیفیت، مشخصات بیمار و پزشک، خدمات مختلف، تاریخ، آدرس، شماره های تماس و راه های ارتباطی با مرکز درمانی مربوطه است. خروجی طراحی پاکت سی تی اسکن به دلیل نوع کاغذ و نوع چاپ، بسیار با کیفیت و ماندگار است. پاکت سی تی اسکن به گونه ای است که تا مدت های طولانی قابلیت نگهداری از فیلم را دارد و از آن بخوبی محافظت می کند. در صورتی که می خواهید تبلیغات کلینیک یا مجموعه به راحتی و به درستی انجام شود تکسیز  توصیه می کند طراحی پاکت سی تی اسکن را به افراد خبره بسپارید تا با انتخاب تصاویر جذاب، طراحی چشمگیر، چاپ و صحافی با کیفیت به طور غیر مستقیم به تبلیغات کلینیک بپردازد. طراحی پاکت سی تی اسکن را می توان جرئی از اقلام ضروری ست اداری مراکز و کلینیک های عکاسی پزشکی دسته بندی کرد که در هماهنگی و همخوانی باهم بسر می برند.