چاپ انواع پوستر – چاپخانه تکسیز

پوسترها یک ابزار بازاریابی مناسب و نوین برای جلب مشتریان می باشند. هنگامی که طرح و رنگ چاپ پوستر درست انتخاب و پیاده سازی شود می تواند توجه بسیاری را به خود جلب کند. شما می توانید از پوستر ها برای رویدادهای مهم، تخفیف های ویژه و سایر موارد کاربردی استفاده نمایید .

 

چاپ پوستر با روش های 2020 چاپ پوستر اختصاصی – چاپ خانه تکسیز

چاپ پوستر معمولا به دو شیوه چاپ دیجیتال و چاپ افست انجام می گیرد. چنانچه می خواهید چاپ پوستر شما با کیفیت بالایی صورت گیرد پیشنهاد می گردد از چاپ افست چهار رنگ بهره بگیرید.

می بایست خاطر نشان کرد طراحی و چاپ پوستر دو عنصر مکمل برای خروجی با کیفیت از مرحله چاپ می باشد. از این رو بهتر است چاپ پوستر و طراحی آن در مجموعه ای انجام گیرد که تیم طراحی آن آشنایی به صنعت چاپ داشته باشد، زیرا که این آگاهی موجب می گردد گرافیست مربوطه طراحی خود را به گونه ای انجام دهد تا بهترین کیفیت مورد نظر در مرحله چاپ حاصل شود.

هدف اصلی از چاپ پوستر اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد و می بایست محل نصب آن و ابعاد پوستر به گونه ای باشد که افراد در حال عبور و مرور براحتی بتوانند آن را مطالعه نمایند و پیام مورد نظر را دریافت نمایند.

معمولا بزرگترین چاپ پوستر برای فاصله های دور در ابعاد 50 در 70 و A1 و A2 انجام می گیرد. برای فاصله های نزدیک تر معمولا از ابعاد 35 در 50 و A3 وA4 بهره گرفته می شود.

از دیگر سایزهایی که در چاپ پوستر استفاده می شود می توان به پوستر B4 با حداکثر ابعاد 24 در 34 ، پوستر B3 با حداکثر ابعاد 34 در 48 ، پوستر B2 با حداکثر ابعاد 48 در 68 اشاره کرد.

به عبارتی دیگر در چاپ پوستر هیچگونه محدودیتی در سایز و تیراژ و ابعاد پوستر وجود ندارد. لازم به ذکر است تیراژ بالا در چاپ پوستر بسیار مقرون به صرفه تر از تیراژ پایین می باشد.

کاغذ مورد استفاده در چاپ پوستر معمولا گلاسه 150 به بالا می باشد. مجموعه تکسیز با تیمی مجرب در زمینه ی طراحی و کادری متخصص در زمینه چاپ پوستر، افتخار همکاری با بسیاری از ارگان های بزرگ دولتی و شرکت های معتبر را در پیشینه کاری خود دارد.

چاپ پوستر ، پوستر تبلیغاتی اختصاصی در چاپخانه تکسیز

چاپ پوستر تبلیغاتی به همراه طراحی خیره کننده ای می تواند یکی از موثرترین و مقرون به صرفه ترین شیوه اطلاع رسانی و تبلیغاتی محسوب گردد.

در مکان هایی که عبور و مرور افراد بسیار زیاد است، چاپ پوستر تبلیغاتی و نصب آن در موقعیتی مناسب می تواند قشر زیادی از جامعه را در برگیرد و پیام مورد نظر شما را منتقل نماید.

چنانچه می خواهید چاپ پوستر تبلیغاتی شما با کیفیت بالایی انجام گیرد، بهتر است از چاپ افست با شیت اختصاصی بهره گیرید.

ضمنا برای دوام بهتر پوستر در مقابل باران و نور شدید خورشید و وزش شدید باد بهتر است از خدمات پس از چاپ پوستر تبلیغاتی مانند روکش یووی و سلفون های دیگر، استفاده نمایید.

در نمایشگاه ها و کنگره های علمی و سمینار ها، چاپ پوستر تبلیغاتی و یا آموزشی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

پیشنهاد اکید می گردد قبل از چاپ پوستر تبلیغاتی به طراحی گرافیکی آن بسیار دقت نمایید و می بایست از تیم طراحی حرفه ای استفاده نمایید، چرا که فقط یک گرافیست خبره و خلاق می تواند طرحی جذاب و موثر خلق کند که فرد به محض تماشا پیام مورد نظر را دریافت نماید و تحت تاثیر قرار بگیرد و برند تجاری شما در خاطر فرد ماندگار شود.

دقت کنید به یاد آوردنی بودن بسیار اهمیت ویژه ای دارد، گاهی شعار تبلیغاتی کوتاه و به یاد ماندنی تاثیرش از هزاران جمله بیشتر است.

پس از متن، تاثیر عکس و تصویر را دست کم نگیرید، یک عکس صنعتی یا تبلیغاتی می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای جملات و توضیحات باشد و تنها حالتی که کیفیت دلخواهی در چاپ پوستر تبلیغاتی خود خواهید داشت، زمانی است که برای تصویر مورد نظر خود از عکاسی صنعتی استفاده کرده باشید.

چاپ پوستر تبلیغاتی معمولا در ابعاد A1،A2،A3،A4 و B1،B2،B3،B4 و به عبارتی دیگر در سایز های متدوال مانند 50*70 و 35*50 و 48*68 و 34*48 و 24*34 قابل ارائه می باشد.