چاپ پاکت MRI خدمات اینترنتی چاپ پاکت MRI

چاپ پاکت MRI ارائه انواع خدمات چاپ  به صورت اختصاصی و ویژه با زرگترین چاپخانه در تهران

 

مقدمه

استراتژی برندینگ و بازاریابی بیمارستان ها و مراکز تصویربرداری پزشکی در جهان رقابتی امروز بسیار پیچیده شده و به علت گردش مالی بالا و رقابت شدید در این حوزه نیاز به خلاقیت به همراه کیفیت دارد.پاکت ام آر آی را میتوان به جرأت یک بیلبورد سیار در حوزه تبلیغات دانست چرا که در تمامی مراکز درمانی و بیمارستان ها به همراه بیمار بوده و به برند سازی و تبلیغ موثر برای یک مرکز تصویربرداری پزشکی خاص کمک میکند.

انواع پاکت MRI از نظر شکل ظاهری

1 پاکت ام آر آی معمولی

 این نوع پاکت به صورت کاملا ساده و اکثرا تک رنگ چاپ شده و به اصطلاح ارزان ترین پاکت MRI میباشد.

2- پاکت ام آر آی دسته دار افقی

در این نوع پاکت ابعاد چاپ حدودا 10cm بزرگتر از فیلم جواب ازمایش MRI طراحی شده و به صورت قالب یک دستگیره زیبا برای حمل آسان تعبیه میشود.

3 -پاکت ام آر آی عمودی دسته دار

در این نوع پاکت نیز مشابه پاکت ام آر آی افقی دسته دار ، چاپ بزرگتر از فیلم میباشد با این تفاوت که ارتفاع پاکت از عرض آن بیشتر بوده و به اصلاح فیلم باید به صورت عمودی در آن قرار بگیرد.

4- پاکت ام آر آی بند دار

در این روش چاپ ، پاکت با اندازه های استاندارد چاپ شده با این تفاوت که پس از اتمام مراحل تولید دو سوراخ پانچ بر روی آن خورده و با استفاده از بند ، نخ کنفی یا پلاستیکی دستگیره ای برای حمل آسان پاکت طراحی و تولید میشود.

پاکت ام آر آی ایندربورد

این پاکت به علت سطح صاف رویه و همچنین استحکام (پشت دست) بالای مقوای ایندربورد و همچنین بهداشتی بودن رویه داخلی آن بهترین گزینه برای تولید کیف کاغذی حمل جواب MRI میباشد.

از جمله دیگر مزایای چاپ بر روی مقوای ایندربورد میتوان به کاهش هزینه های کاغذ اشاره نمود چرا که به طور مثال یک برگ مقوای 250 گرم ایندربورد بسیار مقاوم تر و مستحکم تر از مقوای گلاسه یا پشت طوسی 3000گرم به نظر میرسد.

مجموعه چاپ تکسیز با بهره گیری از ماشین چاپ 4.5ورقی XL ، با تکنولوژی های برید آلمان امکان چاپ مستقیم برروی انواع مقوای گرم بالا با بهترین کیفیت را داراست.

 

پاکت ام آر آی پشت طوسی

این نوع پاکت با استفاده از مقوای پشت طوسی که بهترین نوع مقوا برای تولید جعبه و بسته بندی است تولید میشود مقواهای پشت طوسی موجود در ایران به دو دسته داخلی و وارداتی تقسیم شده که مقوای پشت طوسی داخلی مناسب ترین گزینه برای تولید پاکت با قیمت مناسب میباشد (کیفیت چاپ روی مقوای پشت طوسی وارداتی تا حدی بالاتر از مقوای داخلی میباشد)

 

پاکت ام آر آی با مقوای گلاسه

این نوع مقوا رایج ترین مقوا برای چاپ های تبلیغاتی مانند کاتالوگ  ، بروشور و پوستر میباشد که کیفیت چاپ برروی آن بالاتر از چاپ بر روی مقوای ایندربورد و پشت طوسی است با این حال به علت هزینه قیمتی بالا و همچنین استقامت پایین تر ، کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.

 

پاکت ام آر آی نخودی -کرافت

 که برای چاپ رنگی مناسب نمیباشد و ترجیحا در صورت سفارش این نوع پاکت طرح ها باید غیر تصویری و به صورت تک رنگ یا دو رنگ چاپ شود مزیت عمده این نوع پاکت MRI به ارزان قیمت بودن آن است.

چاپ نقش برتر  بهترین گزینه برای سفارش چاپ انواع پاکت MRI میباشد چرا که :

_طراحی گرافیکی انواع طرح پاکت MRI در این مجموعه به صورت رایگان انجام میپذیرد.

_لیتوگرافی مگنوس کداک میتواند زینک ها را تا ابعاد ۴٫۵ورقی (۱۰۰٫۷۰cm)به صورت پلیت خروجی بگیرد.

_چاپ ۴٫۵ورقی XL شش رنگ تا ابعاد ۱۰۰٫۷۰cm با تکنولوژی های برید آلمان بهترین گزینه برای چاپ انواع مقوا در ایران میباشد.

_تنها ماشین بابس (تیغ زنی) و پوشال گیری در مرکز شهر تهران که امکان تیغ زدن پاکت های MRI بزرگ تا ابعاد گسترده ۱۰۰٫۷۰cm  را فراهم میکند.

_دستگاه لترپرس ۳ ورقی که مناسب تیغ زنی و همچنین چاپ برجسته تا ابعاد ۹۰٫۶۰cm میباشد.