چاپ جعبه مقوایی

چاپ جعبه سخت
[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”چاپ جعبه مقوایی ارزان” font_container=”tag:h1|font_size:35|text_align:right|color:%23dd3333″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”bounceInUp”][vc_column_text]چاپ جعبه مقوایی از مدل جعبه هایی ست که در صنعت جعبه سازی تولید میشود. دو نوع جعبه مرسوم در بازار سلولزی جعبه مقوایی و جعبه کارتنی ست. جعبه مقوایی نسبتا ضخامت کمتری نسبت به کارتن دارد اما میشود با تکنیکهایی ضخامت جعبه را به حدی بالا برد که بتوان در شرایط مشابه از جعبه به جای کارتن استفاده کرد. جعبه سخت استحکام بالایی دارد و به خوبی از آن چه در داخل دارد نگه داری می کند.

چاپ جعبه سخت گاهی میتواند از تولید انواع دیگر جعبه بصرفه تر یاشد.اما اگر بعنوان تولید کننده بخواهید جعبه ای داشته باشید که همگام با استاندارد های روز جهان باشد، پیشنهاد میشود برای طراحی جعبه خود هزینه کنید تا بتوانید از فروش محصول خود در بازار جهانی لذت ببرید.

چاپ جعبه سخت بهتر است با حساسیت و دقت بالا انجام بگیرد تا علاوه بر اطلاع رسانی ، جنبه تبلیغاتی را هم داشته باشد.

تکسیز ارائه دهنده انواع خدمات چاپی و ارسال آن ها به همه جای ایران عزیزمان ، آماده همکاری با شما است تا بتوانید بهترین بسته بندی ها را در اختیار داشته باشید . ما با استفاده از تجربه های مداوم ، به کار گیری دستگاه های چاپ به روز و قدرتمند و پرنسل کاربلد و آزموده سعی در جلب رضایت شما داریم.

هدف ما ارتقای کسب و کار شما است و از این رو سعی می کنیم با محصولات چاپی شما را به بهترین شکل به مخاطبانتان معرفی کنیم.

برای چاپ جعبه سخت ، کافیست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده آخر سایت با تکسیز تماس بگیرید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”23026″ img_size=”full” alignment=”right” css_animation=”fadeInDownBig”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”23025″ img_size=”full” alignment=”right” css_animation=”fadeInDownBig”][/vc_column][/vc_row]