فاکتور- چاپ تخصصی فاکتور سال 2019 |چاپ تكسيز

 

تاریخچه فاکتور

فاکتور(invoice): به یک سند تجاری می گویند که توسط فروشنده برای خریدار صادر می شود و مقادیر کالا،محصولات و قیمت های توافق شده برای محصولات و خدمات که توسط فروشنده برای خریدار فراهم شده را ثابت میکند.

فاکتور سندی بوده که بعنوان ضمانتی برای خرید از فروشنده به خریدار داده می شود. همیشه فاکتور زیبا و جذاب میتواند نشان بزرگ با کوچکی از اعتبار کار و شغل شما دوستان باشد.
فاکتور خرید و یا فروش به عنوان سندی تجاری میان فروشنده و از مشتری رد و بدل میشوند. حتی در عصر دیجیتال هم به جز این که این مراودات ممکن است تا حد بالایی از طریق فضای مجازی صورت گیرند اما سازوکارهای کسب و کار شما نیاز دارد برای ارتقاء سطح رضایت  مشتری و بقیه سازمانها و ارگانهای مربوطه از فاکتورها استفاده کند.

نكاتي درباره چاپ فاکتورفروش

درهر کسب و کاری وجود فاکتورتبادل کالا یک ضرورت غیرقابل انکار است فرقی نمیکند که معاملات جزیی یا کلی باشند در هرصورت باید فاکتورهای خرید و فروش در بازار طبق استاندارد قوانین وزارت امور اقتصاد و دارایی تنظیم شده باشد.هر فروشنده ای که از ارائه فاکتور رسمی خودداری کند مشمول جریمه خواهد شد.همچنین فاکتورهایی که از آن به عنوان فاکتور رسمی یاد می شود شامل فاکتورهای مالیاتی ، دارایی ، صورت حساب فروش کالا و خدمات هستند.همه اشخاصی که به عرضه کالا و خدمات مشغولند باید صورت حسابی طبق قانون نظام صنفی خود حاوی مشخصات کالا،خدمات وطرفین معامله را ارائه دهند.این صورت حسابها یا به صورت فاکتور دست نویس است یا مستقیم از نرم افزار صندوق فروش چاپ میشود. چاپ فاکتورها به صورت تک رنگ، سیاه و سفید، دورنگ و چهار رنگ  میباشو  تحریر و چاپ فاکتور مالیاتی انواعی مختلف از جمله فاکتورهای اجراشده این مجموعه میباشد.اگر در جست و جوی مجموعه ای حرفه ای برای طراحی و چاپ فاکتور میباشید، تکسیز بهترین پیشنهاد ها را برای شما در نظر دارد تا بتوانید بهترین بازده ممکن را با طراحان  بی نظیر ما داشته باشید.

مشخصات ظاهری فاکتور

فاکتورهایی که به مشتری ارائه میکنید باید دارای ویژگیهای زیر باشد:

نوع کاغذ میتواند کاغذ تحریر60 گرمی باشد. این نوع کاغذ برای فاکتورهایی که با دست جزییات کالا را مینویسند کاربرد دارد.در فاکتورهای دستی حتما باید ازکاربن استفاده کنید امروزه از کاغذ های کاربن لس که شامل (خود کپی ، کاربن دار، بدون کاربن و NCR) ميشود.همچنین در کاغذهای NCR نباید از چاپ چهار رنگ استفاده شود و به دلیل گراماژ کم کاغذ فاکتور، از هرگونه طرح تمپلات خودداری شود.فاکتوری که از صندوق چاپ میشود کاغذ تحریر 80 گرمی اندونزی باید باشد.در بیشتر موارد فاکتور A5 استفاده میشود البته فاکتور A4 وجه رسمی تری داشته و انجام میشود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2251400″ img_size=”full” add_caption=”yes” alignment=”right” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” css_animation=”flipInY” link=”http://taksiz.org”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”22600″ img_size=”full” alignment=”right” css_animation=”bounceInRight”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ارتباط با تکسیز برای چاپ فاکتور 

ما همراه شماییم تا  همواره مطرح باقی بمانید . ما با احساس مسئولیت وکیفیت بخشیدن  به کسب و کار شما دوست شما باقی می مانیم. جدیدترین و مدرن ترین ها را از ما بخواهید و همان چیزی که در ذهن دارید از ما تحویل بگیرید.

تکسیز با نیروهای مجرب و کار آزموده در زمینه چاپ اوراق اداری و تبلیغاتی اینجاست تا به شما در هرجای ایران که هستید بهترین ها را هدیه کند.

برای چاپ فاکتور و سایر اوراق اداری کافیست از طریق راه های ارتباطی آخر سایت با ما تماس بگیرید.

تکسیز طرحی برتر از اندیشه شما[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]