چاپ اتیکت لباس

اتیکت لباس
[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”چاپ اتیکت لباس با تکسیز” font_container=”tag:h1|font_size:35|text_align:right|color:%23dd3333″ use_theme_fonts=”yes” css_animation=”bounceIn”][vc_column_text]بعد از تولید لباس و قبل از رسیدن آن به مرحله فروش نوبت به چاپ اتیکت لباس می رسد.

تکه کاغذ چاپ شده روی چیزی برای تعیین جنس یاقیمت آن را اتیکت می نامند و اتیکت لباس هم دقیقا برای همین منظور مورد استفاده قرار میگیرد.

راه حلی آسان برای اضافه کردن قیمت گذاری، دستورالعمل و یا داستان برند نام تجاری خود را با یک طراحی حرفه ای در اتیکت ها به دست می آید.

چاپ اتیکت لباس با استفاده از رنگ های شرکت و همچنین آرم شما به طور موثر نشان تجاری شما را نشان میدهند . هر نام تجاری دارای تصویر است . مطمئن باشید که اتیکت در همه ابتکارات بازاریابی خود را به طور کامل نشان میدهد.

چاپ اتیکت لباس اجازه میدهد تا شرکت شما برای اضافه کردن جزئیات لازم در مورد محصول و به طور همزمان خلاقیت و سبک نمایش میدهد .

اگرچه بیشترین استفاده از  اتیکت ها ، مصارف پوشاک و یا لباس است ، اما آن ها مورد استفاده در بطری ها، غذا و موارد دیگر هم میباشد ، ازاتیکت های تجاری میتوان برای انواع محصولاتاستفاده کرد و از آن جایی که آنها هویت نام تجاری شما را منعکس میکنند، نقش موثری را در زمینه تبلیغات نیز ایفا میکنند، پس مشتریان را جذب خواهند کرد، و اطلاع رسانی های لازم را انجام میدهند.

تکسیز ارائه دهنده انواع خدمات چاپ جعبه و بسته بندی اینجاست تا با شما همکاری کند.

برای چاپ اتیکت کافی است از طریق راه های ارتباطی ذکر شده آخر سایت با ما تماس بگیرید و بهتر است بدانید که ما آماده همکاری با شما در هرجای ایران که باشید هستیم.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”22970″ img_size=”full” alignment=”right” css_animation=”fadeInDownBig”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”22972″ img_size=”full” alignment=”right” css_animation=”fadeInDownBig”][/vc_column][/vc_row]